Odzyskiwanie danych z macierzy NAS

Odzyskiwanie danych z macierzy NAS

NAS czyli (Network Attached Storage) to dysk sieciowy, a konkretnie pamięć masowa podłączana bezpośrednio do sieci komputerowej (LAN). Zapewnia dostęp do danych w sieciach, do których podłączone są różnorodne urządzenia, które je przetwarzają. Większość urządzeń NAS umożliwia strumieniowe przesyłanie mediów do komputerów i innych nośników.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: 603 690 690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Wypełnij zgłoszenie online

Obsługujemy

Datuum

Złącza dysków

Interface: ATA, SATA, SCSI, SAS, SSD

Datuum

System plików

Windows: ntfs, ntfs5, fat, vfat
Linux: raiserFS, ext2/3/4, ufs, btrfs, zfs, xfs, jfs, hpfs
Apple: hfs, hfs+

Datuum

Obsługiwane

3.5 cala komputery PC
2.5 cala laptopy
1.8 cala laptopy

NASZ ETAP ODZYSKIWANIA DANYCH

Datuum

Macierz NAS jest dostarczana do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę Datuum. W celu odbioru macierzy NAS skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Datuum

Analiza macierzy NAS opiera się na zdiagnozowaniu możliwości odzyskania danych. Wszystkie tryby analiz macierzy NAS są płatne. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez Datuum.

Datuum

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na macierzy NAS w celu przywrócenia utraconych plików, czy jej struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Datuum

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Macierz NAS jest odsyłana wraz z nośnikami, bądź bez nośników, które mogą być zniszczone na życzenie klienta. Może on również odebrać macierz NAS osobiście w laboratorium.

Zamawiam usługę