Odzyskiwanie danych z telefonu Symbian

Symbian jest systemem operacyjnym, z którego korzystali nawięksi producenci telefonów komórkowych (Nokia, Siemens, Sony Ericsson i Motorola). Symbian został opracowany (jego pierwotna wersja) w następstwie EPOC Psion. Działa na procesorach ARM. Obecna jego forma to platforma opracowana przez Symbian Foundation. Był najbardziej popularnym systemem na świecie aż do 2010 roku. Zyskał sławę w momencie powstania platformy S60, który wykorzystała w większości swoich smartfonów firma Nokia. Kolejne wersje Symbiana to m.in. UIQ, Q4, Anna i Belle. W 2011 roku z Symbiana stopniowo zrezygnowała Nokia.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: 663 690 690 / 535-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Wypełnij zgłoszenie online

Najczęściej występujące uszkodzenia w smartfonach:

Datuum

Uszkodzenia software'owe

Datuum

Uszkodzenia mechaniczne

Datuum

Uszkodzenia elektryczne

NASZ ETAP ODZYSKIWANIA DANYCH

Datuum

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę Datuum. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Datuum

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez Datuum.

Datuum

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Datuum

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Zamawiam usługę